Anasayfa

Kampanyalar

Fiyatlar

Araçlar

Kiralama koşulları

Hakkımızda

İletişim

 

HAKKIMIZDA

 
Şah Grup Araç Kiralama HAKKINDA
   

Şah Grup Araç Kiralama Araç Kiralama, Şah Grup Turizm İnş. San. Tic. Ltd. Şti. İstanbul'da araç kiralama hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Şah Grup Araç Kiralama yurt çapında ve yurt dışında faaliyet gösteren profesyonel rent a car firmaları ile iş birliği yaparak müşterilerine, araç kiralama konusunda alternatif çözümler sunmaktadır.

Araçlarımız düzenli olarak periyodik bakımları yapılan araçlarımız ayrıca her kira dönüşü genel temizlik ve 22 nokta da kontrolü yapıldıktan sonra tekrar kiraya çıkmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

FARKLI ÇÖZÜMLERLE Şah Grup Araç Kiralama...
Günlük oto kiralama, aylık oto kiralama (1 ay ile 3 ay arası)  ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunmaktadır. Sektörünün en yüksek iş hacmi ve ürün çeşitliliğine sahip lider firmalar arasında yer almaktadır.

DİNAMİK Şah Grup Araç Kiralama...
Personel kadrosunu en üst kalitede tutmayı hedefleyen Şah Grup Araç Kiralama Araç Kiralama, sektörde deneyimli, anında çözümler üretebilen dinamik bir ekiple en son teknolojileri kullanarak hizmet vermektedir.

İNTERNET SİTESİ İLE Şah Grup Araç Kiralama...
Teknolojik yeniliklere daima açık olan Şah Grup Araç Kiralama Araç Kiralama, müşterilerine daha hızlı ve kolay hizmet verebilmek amacı ile online araç kiralayabilecekleri bir web sitesi hazırlamıştır. Sitemizde araçlarımızı, araçlarımızın tüm illere göre fiyatlarını, cinslerini, kiralamaya müsait olup olmadığını görebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

İşlemlerinizi kredi kartınızla güvenli bir şekilde tamamlayıp onaylatan müşterilerimiz diledikleri takdirde araçlarını belirttikleri gün ve saatte belirtilen noktadan teslim alabilmektedirler.

YENİLİKÇİ Şah Grup Araç Kiralama...
Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Şah Grup Araç Kiralama, yine müşterilerinin rahatlığını göz önünde bulundurarak İstanbul'daki tüm araçlarında OGS-HGS cihazı bulundurmaktadır. İstanbul'un yoğun trafiğinin yanı sıra saatlerce köprü ödeme noktalarında beklemeden otomatik geçiş imkanı sunmaktadır.

Şah Grup Araç Kiralama, tüm Türkiye'de müşterinin adreslerine araç teslim ederek veya adreslerinden araç teslim alarak hizmeti kapınıza kadar getirmektedir.

REZERVASYON ve BİLGİ ALMAK İÇİN TELEFON NUMARALARIMIZ

0216 352 25 41 ( Pbx )
0 533 920 58 81

 

 

 


Cevizli Mah. Denizler Cad. Sitem Sk. No : 3 Kartal / İSTANBUL

Araç Kiralama | Rent a Car | Oto Kiralama | Kiralık Oto | Araba Kiralama | Kiralık Araba